Grand Slam | Masters 1000 ATP Finals* | ATP 500 | ATP 250 Next Gen Finals | Challenger 175/125 | |
| Winst | 320 | 160 | 80 | 40 | 20 |
| Finale | 160 | 80 | 40 | 20 | 10 |
| Halve finale | 80 | 40 | 20 | 10 | 5 |
| Kwartfinale | 40 | 20 | 10 | ||
| Achtste finale | 20 | 10 | |||
| Zestiende finale | 10 |
Je suis FTT ;) dus ik ga zeker meedoen! ::bravo::Ja en toch is LA 2028 het heilige doel van Djokovic. Ik heb niet voor niks er een top 2 van gemaakt. Harde keuzes moeten worden gemaakt dit jaar :P
Waar staan we we nu inmiddels sinds de laatste FTT?
Van The Big Three zijn Federer en Nadal zijn inmiddels lang en breed gestopt, alleen Djokovic still there.
Maar we moeten inmiddels toch wel spreken nu spreken van de Big Two: Sinner en Alcaraz die al een tijd de Slams onderelkaar aan het verdelen zijn. Daarachter zit wel een aantal oudgedienden en nieuwe talenten die roet in het eten van hen kunnen gooien, Djokovic? Sluit hem nooit uit, maar kan hij op 38-jarige leeftijd nog een bedreiging vormen? Afgelopen jaar lukte dat hem niet en hij wordt er niet jonger op. Verrassingen kunnen altijd gebeuren, maar ik zie nu niet zo gauw iemand die zich echt op het superniveau van Sinner en Alcaraz kan gaan begeven.
waarom eigenlijk alleen de ATP, en niet de WTA?Puur praktisch. Vijf jaar geleden hebben we dit eerst klein geďntegreerd en daarna bijna volledig. Dit werd door speler als too much ervaren, vandaar dat ik heb besloten bij de herintrede van dit spel het vooral zo simpel als mogelijk te houden. Maarrr... stuur vooral je team in ::bravo:: ::bravo::
WTA krijg je soms ook leuke verrassingen, en sowieso komende australian open, Venus Williams LEGENDE met een wildcard
en sowieso is Iga niet meer diegene die onoverwinnelijk is, dat ligt nu wat meer open
Schulz is back ::love::
Fijn dat je het waardeert dat ik ook weer meedoe HDD ;D
Wat goed ::bravo:: Leuk om wat "oude" gezichten terug te zien ;D.En ook dat vind ik stiekem erg leuk ;D
Mijn meme team is ook weer van de partij! Geen moment gekeken naar statistieken, puur mannelijke objectificatie ::hypocriet::
Vreemd, ik had mijn team verstuurd, maar ik kan hem hier nergens vinden... Hier staat hij niet als verzonden...Uitgaande van jouw eerlijkheid en dat je hem op de vrijdag eigenlijk naar mij verstuurd had, ga ik je mee laten doen zonder strafpunten. Het seizoen is immers heel lang en we zitten ook nog niet in een cruciale punten fase van de AO. ::ok::
Ik denk dat het probleem weleens aan het internet van werk kan liggen. Ik heb het al eerder met een bericht van realitynet gezien, dat ik zeker weet dat hij verstuurd was en uiteindelijk nooit verstuurd was. Al kwam ik er toen iets sneller achter.
Ik heb Baez juist in mijn team. En Dimitrov als kluns, hij denkt wel weer terug te kunnen komen maar na zo'n blessure en op zijn leeftijd geloof ik er niet meer in.Same Here. ik zie m ook niet meer terugkomen. Beetje oneerbiedig hem kluns te noemen, zo’n mooie tennisser (enkelhandige backhand ::bravo::), maar ook mijn kluns.
Wawrinka eruit :(Zeker wordt aan gewerkt! Had Wawrinka ook op de shortlist staan, maar toch maar voor talentje gegaan. En zoals HDD zei: ik heb al genoeg old-Allstars ;D
Na ja het zat toch niet in mijn team, ging niet binnen mijn concept :-X
Krijgen we nog een teamoverzicht binnenkort?
Wawrinka eruit :(
Na ja het zat toch niet in mijn team, ging niet binnen mijn concept :-X
Krijgen we nog een teamoverzicht binnenkort?
Ik zit echt te genieten van Botic - Djoko. Heerlijke partij ::bravo::
Geweldige carričre gehad Wawrinka, als je 3 Slams weet te winnen in het tijdperk Federer, Nadal, Djokovic ben je een hele grote. ::bravo::Ja zeker! Hij had die set ook echt kunnen pakken. Dat ene punt dat ze zo kort aan het net speelden en dat hij die nog had ::love::
Zeker, met name de 3e set was goed van Botic, jammer van die schouderblessure en dan hij geen set kon winnen.
Botic en Wawrinka hoop ik nog live in actie te kunnen zien op de kwartfinaledag in Ahoy over een kleine drie weken.
Twee heerlijke halve finales ::bravo:: finale Alcaraz - Djokovic.
Even snel gekeken en volgens mij hebben alleen jij, MB en ik gegarandeerd de winnaar in ons team. ::jaja::Correct, ik vermoed dat wij ook de eerste top 3 gaan vormen ::jaja::