Realitynet - Realitynet.org
Off topic => De Ontvangsthal => Topic gestart door: Swifty op 4-01-2016, 18:12:56
-
jenn_ van harte welkom hier op RealityNet! ::zwaai::
Het nieuwe seizoen van Wie Is... De Mol (http://www.wieisdemol.com/forum/) is zojuist gestart. Op het forum wordt uitgebreid nagesproken over de eerste aflevering en de kandidaten, en de eerste theorieën worden al gespuid. Discussieer gezellig mee op dit druk bezochte board, of waag nog een gokje in de Pool (http://www.wieisdemol.com/index.php?p=widm16-pool)!
Expeditie Robinson (http://www.expeditierobinson.net/forum/) is nog maar net afgelopen. Praat na over het afgelopen seizoen en de kandidaten hier op ons forum.
Over andere realityprogramma's (http://www.realitynet.org/forum/index.php?action=collapse;c=19;sa=collapse;#c19) zoals In de Ban van de Condor en Zeesterren is ook geschreven de afgelopen tijd. Neem gerust eens een kijkje op dat forum.
Of kom eens langs in de Huiskamer of de Relaxhoek.
Ik wens je veel plezier met alles wat RealityNet te bieden heeft. :D ::ok::
-
Hey iedereen!
Thanks voor dit leuke welkom op het forum :)
Ik kijk erg uit naar dit nieuwe seizoen van WIDM ( al moet ik zeggen dat ik wel eens enthousiaster ben geweest over de 1e aflevering van andere seizoenen... )
Bedankt ook Swifty voor het aanmaken van deze welkomsttopic!
Ik wens iedereen nog een fijne dag & voor de mensen die in het noorden wonen (zoals ik) wees voorzichtig en geniet van je (mogelijke) sneeuwvrijedag :D
-
Welkom Jenn ::bravo::
-
Hoi Jenn, leuk dat je je voorstelt. Welkom op het forum en veel speurplezier. ::zwaai::
-
Bedankt!
Ik bedenk me trouwens net dat ik mij helemaal niet heb voorgesteld *onbeleefd* haha.
Ik ben Jenn/Jennifer, 23 jaar en ik woon sinds anderhalf jaar voor mijn studie in Friesland. Hoewel ik een sociaal persoon ben, hou ik er stiekem toch van om in mijn vrije tijd uuuuren achter elkaar series te kijken. Die series kunnen verschillen van Nederlandse series, zoals "hij is een zij", "van luizenleven naar luiers" en "je zal het maar zijn" etc., maar ik ben stiekem vooral verslaafd aan sommige Amerikaanse series! Op dit moment zit ik in het laatste seizoen van Gossip Girl en voor de serie-fanaten onder ons: Ik heb nog maar 6 afleveringen te gaan en leef mee met mijn pijn :( haha!
Verder hou ik ervan om in mijn vrije tijd af en toe te gamen, maar dan wel de wat oudere games. Mijn vriend en ik zijn op dit moment de trotse bezitters van 55 sterren in Mario 64. En ik geniet er natuurlijk ook van om af te spreken met mijn vriendinnen/vrienden :)
-
Welkom op dit forum, Jennifer!
-
Er zijn hier nog wel meer serie-fanaten op het forum. (zie het gedeelte TV algemeen)
-
hoi Jenn.. welkom :)